معرفی بهترین کانال های یوتیوب ایرانی – جالب ترین استریمر ها و آپاراتی های ایران 2021

معرفی بهترین کانال های یوتیوب ایرانی – جالب ترین استریمر ها و آپاراتی های ایران 2021

بهترین کانال های یوتیوب ایرانی معرفی بهترین یوتیوبر های ایران یا بهترین کانال های یوتیوب فارسی – معرفی بهترین استریمر ها : امروزه یکی از پردرآمد ترین شغل ها که میتوان با پس اندازی کم در خانه آن را آغاز کرد ، ایجاد کانال در شبکه های ویدیویی اینترنتی ، مانند آپارات و یوتیوب است. همچنین با رونق گرفتن گیم های کامپیوتری و محبوبیت بالای این عرصه ، تعداد زیادی از گیمر های ایرانی با استریم کردن به درآمد خوبی رسیده اند. قصد داریم در این مقاله ویترین ، بهترین کانال های یوتوب و آپارات و توئیچ و دیگر کانال های مشابه را جمع آوری و لیست کنیم. تا بتوانیم هرچه بهتر آنان را به شما معرفی کنیم ، با ما در لیست زیر همراه باشید.

دقت داشته باشید که میتوانید برای معرفی کانال و یا دیگر کسب و کار خود در صفحات مرتبط با ما در ارتباط باشید.

 

لیست بهترین کانال های یوتیوب ایرانی یا بهترین یوتیوبر های ایرانی و بهترین استریمر ها یا کانال های آپارات فارسی زبان

کانال یوتیوب webmasters home

به صورت رایگان در این کانال یوتیوب ، ویدیو های آموزشی طراحی سایت و مدیریت و سئوی سایت قرار میگیرد. ویدیو ها توسط دانشجویان مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران با دقت و نکته سنجی و بررسی بسیار زیاد تهیه شده اند. لایک و سابسکرایب فراموش نشود !

لینک کانال

 

کانال آپارات irabrod_infographic

اگرچه این کانال با وبسایت ما در حال همکاری مییاشد و نام برند ما روی آن قرار دارد ، اما به صورت آزاد در حال کار میباشد. در این وبسایت انواع ویدیو ها از قبیل روز تولد سلبریتی های ایرانی و خارجی ، ویدیو های حقایق جالب و ترسناک و غیره آپلود میشود.

لینک کانال

کانال یوتیوب 20th century dark

کانال یوتیوب 20th century dark گلچینی از بهترین موسیقی های بی کلام ، به صورت طولانی یا کوتاه تهیه و آپلود میکند. همچنین ویدیو هایی از شگفتی های جهان در این کانال تهیه میشود که میتواند بسیار شما را سرگرم کند.

لینک کانال

 

ویترین : دایرکتوری کسب و کار های ایران زمین

Leave a Reply