جزئیات پلن ویترین

جزئیات پلن ویترین

نام این پلن ، نام خود بخش سایت ما هست.  دایرکتوری ها همواره به گوش کسب و کار ها و مدیران تجاری آشنا بوده است. محلی که در آن تعدادی کسب و کار در صفحه ی مخصوص خود به کاربران معرفی میشود. برای مثال در صفحه ی “بهترین مجله های اینترنتی” کسب و کار های مجلات اینترنتی قرار داده میشود. که کاربرانی که میخواهند مجله ای را برای مطالعه ی روزانه یا هفتگی پیدا کرده و انتخاب کنند. به این لیست رجوع میکنند و این وبسایت ها را بررسی میکنند. ویترین نیز یک دایرکتوری است. که در آن بهترین ها را نمایش میدهیم. این شعار ما هست. ویترین یک تمایز کوچک با دیگر دایرکتوری ها دارد ، و آن این است که به صورت روزانه توسط تیم سئوی وبسایت ایرابرود ، بررسی میشود تا صفحات هرچه بیشتر در نتایج گوگل دیده شود.

در دنیایی که اینترنت هر روزه تعداد بیشتری کاربر به سمت خود جذب میکند ، تبلیغات در فضای مجازی یکی از بهترین گزینه ها برای رونق کسب و کار محسوب میشود. مخصوصا اگر این تبلیغات در وبسایت های حرفه ای و ماهر در زمینه مارکتینگ و برندینگ انجام شود. اما متاسفانه قیمت بالای تبلیغات اینترنتی ، عرصه تبلیغات در فضای مجازی را برای کسب و کار های کوچک تنگ کرده است. و به نوعی رقابت را ناعادلانه تر کرده است که کسب و کار های بزرگ تر با تبلیغات بیشتر و گسترده تر ، حضور در  بازار مربوطه را برای کسب و کار های کوچک تر سخت کرده است. اما ویترین ایرابرود ، با کمترین مبالغ قابل تصور شما ، تبلیغات مناسبی برای کسب و کار شما در فضای مجازی انجام میدهد.

جزئیات پلن ویترین:

معرفی کسب و کار و برند شما به همراه شماره های تماس و دیگر راه های ارتباطی در سه جایگاه اول صفحه “معرفی بهترین کسب و کار ها” مورد نظر شما ثبت میشود. ممکن است کسب و کار های پلن تابلو در بالای شما قرار گیرد.

هر زمانی که تمایل داشته باشید ، اطلاعات و متن معرفی به خواست شما تغییر خواهد کرد.

تا 150 کلمه (بدون احتساب کلمات راه های ارتباطی) هر متنی که مد نظر شما باشد در زیر عنوان کسب و کار شما قرار میگیرد.

به هر تعداد شماره تماس یا راه ارتباطی که مایل باشید ، قرار داده خواهد شد.

امکان انتخاب و درج تصویر به اندازه 400×250 وجود دارد.

قیمت ثبت برند در پلن ویترین ، 1 میلیون تومان و اجاره بهای پلن ویترین ، تنها ماهیانه 10 هزار تومان می باشد.

Leave a Reply