جزئیات پلن تابلو ویترین

جزئیات پلن تابلو ویترین

همیشه بهترین هارو میزارن تو ویترین ! اما همه خوب میدانیم ، چیزی که بالای هر ویترینی جلب توجه میکند ، تابلوی فروشگاه هست. در پلن تابلو ما تلاش میکنیم ، برند شمارا بالاتر از دیگر ویترینی ها نمایش بدهیم که در نتیجه ، برند شما بیشتر دیده میشود. در این پلن تنها سه جایگاه موجود هست ، و به نوعی کاربران vip سایت محسوب میشوید ، در نتیجه در صورتی که جایگاه ها پر شده باشند ، باید تا ایجاد ظرفیت بیشتر صبر کنید.

اما چرا اگر در صفحه ی “معرفی بهترین کسب و کار ها” هرچه بالاتر باشید بهتر است ؟ در مورد اول ، بسیار کم پیش می آید ، که کاربران اینترنت ، یک مقاله اینترنتی را تا آخر بخوانند. معمولا زمانی که تا کمی بیشتر از نصف یک مقاله خوانده میشود ، آن صفحه را ترک میکنند. در نتیجه اگر در بالای صفحه باشید ، به صورت تضمینی دیده شده و مطالب شما خوانده میشود. در مورد دوم ، بحث روان شناسی پیش می آید ، هنگامی که کاربران با جست و جو کردن وارد صفحه معرفی میشوند ، در ابتدای امر کنجکاوی در آنها وجود دارد ، که در نتیجه با توجه بیشتری نسبت به انتهای مقاله ، مطالب را مطالعه میکنند.

در دنیایی که اینترنت هر روزه تعداد بیشتری کاربر به سمت خود جذب میکند ، تبلیغات در فضای مجازی یکی از بهترین گزینه ها برای رونق کسب و کار محسوب میشود. مخصوصا اگر این تبلیغات در وبسایت های حرفه ای و ماهر در زمینه مارکتینگ و برندینگ انجام شود. اما متاسفانه قیمت بالای تبلیغات اینترنتی ، عرصه تبلیغات در فضای مجازی را برای کسب و کار های کوچک تنگ کرده است. و به نوعی رقابت را ناعادلانه تر کرده است که کسب و کار های بزرگ تر با تبلیغات بیشتر و گسترده تر ، حضور در  بازار مربوطه را برای کسب و کار های کوچک تر سخت کرده است. اما ویترین ایرابرود ، با کمترین مبالغ قابل تصور شما ، تبلیغات مناسبی برای کسب و کار شما در فضای مجازی انجام میدهد.

جزئیات پلن تابلو ویترین :

معرفی کسب و کار و برند شما به همراه شماره های تماس و دیگر راه های ارتباطی در سه جایگاه اول صفحه “معرفی بهترین کسب و کار ها” مورد نظر شما ثبت میشود. تضمین داده میشود که هیچ کسب و کار دیگری (حتی کسب و کار های پلن دکان) در بالای شما درج نمی شود.

هر زمانی که تمایل داشته باشید ، اطلاعات و متن معرفی به خواست شما تغییر خواهد کرد.

تا 150 کلمه (بدون احتساب کلمات راه های ارتباطی) هر متنی که مد نظر شما باشد در زیر عنوان کسب و کار شما قرار میگیرد.

به هر تعداد شماره تماس یا راه ارتباطی که مایل باشید ، قرار داده خواهد شد.

امکان انتخاب و درج تصویر به اندازه 400×250 در بالای عنوان وجود دارد.

قیمت ثبت برند در پلن تابلو ویترین ، 1.5 میلیون تومان و اجاره بهای پلن تابلو ، تنها ماهیانه 50 هزار تومان می باشد.

کسب اطلاعات از دیگر پلن های ویترین

Leave a Reply