جزئیات پلن دکان ویترین

جزئیات پلن دکان ویترین

پلن دکان ویترین بهترین پلن تبلیغاتی ویترین وبسایت ایرابرود است. در این پلن به نوعی برای کسب و کار شما سنگ تمام می گذاریم. ویترین ایرابرود ، سامانه جامعی طراحی شده توسط وبسایت مجله اینترنتی irabrod است. و تنها به این منظور توسعه داده شده است ، که برای کسب و کار هایی که بودجه کافی برای طراحی سایت یا تبلیغات کلان ندارند ، موقعیتی ایجاد شود ، که بتوانند به خوبی با کسب و کار های رقیب بزرگ تر ، عادلانه رقابت کنند.

در دنیایی که اینترنت هر روزه تعداد بیشتری کاربر به سمت خود جذب میکند ، تبلیغات در فضای مجازی یکی از بهترین گزینه ها برای رونق کسب و کار محسوب میشود. مخصوصا اگر این تبلیغات در وبسایت های حرفه ای و ماهر در زمینه مارکتینگ و برندینگ انجام شود. اما متاسفانه قیمت بالای تبلیغات اینترنتی ، عرصه تبلیغات در فضای مجازی را برای کسب و کار های کوچک تنگ کرده است. و به نوعی رقابت را ناعادلانه تر کرده است که کسب و کار های بزرگ تر با تبلیغات بیشتر و گسترده تر ، حضور در  بازار مربوطه را برای کسب و کار های کوچک تر سخت کرده است. اما ویترین ایرابرود ، با کمترین مبالغ قابل تصور شما ، تبلیغات مناسبی برای کسب و کار شما در فضای مجازی انجام میدهد.

از دیگر موارد موفقیت یک کسب و کار ، ایجاد وبسایت است ، که در عصر جدید به یک باید تبدیل شده است. اما جدای از این که توسعه ی یک وبسایت (خوب و با کیفیت) بسیار هزینه دار است ، نگهداری و مدیریت این وبسایت نیز نیاز به مهارت و دانش یک فرد متخصص دارد که یک نوع هزینه جاری برای کسب و کار ها ایجاد میکند. این مشکل تنها در پلن دکان ویترین برطرف میشود. چرا که یک صفحه از سایت ویترین ، در اختیار کاربران قرار میگیرد ، که در آن قابلیت این را دارند که به صورت کاتالوگ یا بروشور به خوبی کسب و کار خود را معرفی کنند. گویی که این صفحه وبسایت خود کسب و کار ها هست.

 

جزئیات پلن دکان ویترین :

  • معرفی کسب و کار و برند شما به همراه شماره های تماس و دیگر راه های ارتباطی در صفحه “معرفی بهترین کسب و کار ها” مورد نظر شما ثبت میشود.
  • صفحه ی دکان در اختیار شما قرار میگیرد. در این صفحه هر گونه متن معرفی به هر اندازه ای که مد نظر خودتان باشد ، و هر تعداد تصویری که مد نظر داشته باشید ، قرار میگیرد و بعد ها هر زمان که نیاز داشته باشید ، میتوانید این صفحه را تغییر دهید.
  • در صورت تمایل شما به صورت رایگان صفحه دکان شما برای بهبود سئو (قابلیت دیده شدن بیشتر در گوگل) بررسی میشود.
  • به صورت دائمی تا زمان حیات سایت ایرابرود ، صفحات شما باقی می مانند و هیچ گونه هزینه اضافی از شما دریافت نمیشود.
  • امکان جست و جوی کسب و کار شما بر اساس دسته بندی شغلی ، موقعیت مکانی به شهر ، منطقه و محل و نام برند شما
  • به نوعی در این پلن ، شما هم تبلیغ گوگل میکنید (با بهینه سازی سئو که توسط ما انجام میشود ، در گوگل دیده میشوید) ؛ هم با ثبت برند خود در یک دایرکتوری (صفحه معرفی بهترین کسب و کار ها) در فضای مجازی تبلیغات کرده اید. و هم با ایجاد صفحه دکان در ویترین به نوعی وبسایت کاتالوگ خودتان را صاحب هستید.
  • قیمت تنها 3 میلیون تومان میباشد.

کسب اططلاعات از دیگر پلن های ویترین

 

Leave a Reply